Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

sander lleshaj

Lleshaj: Sipërfaqja detare e pakontrolluar, si një xhungël ku nuk funksionon ligji

Sipërfaqja detare në Shqipëri është e pakontrolluar dhe është si një lloj xhungle ku nuk funksionon rregulli dhe ligji. Kështu u shpreh në një intervistë...

Sandër Lleshaj për protestën në PD: Mbijetesa e këtij fenomeni turpërues lidhet me stepjen e organeve të drejtësisë përballë organizatorëve

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për protestën që u zhvillua ditën e sotme në selinë e PD, e thirrur nga Sali Berisha. Me...

“Ke blerë automjet luksoz”, Qyno dhe Karamuço sulmojnë Sandër Lleshajn: Nuk mund të dalësh sot dhe të mbrosh policët

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”, ku ka folur për ngjarjen e rëndë të ditës...

Si e zgjidhi ish-polici vrasjen e Klodian Rashës? Sandër Lleshaj “i bën bisht” pyetjes së gazetarit: Çfarë paqartësie kishit?

Ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përfshirë në debat mbrëmjen e sotme me gazetarin Elton Qyno, i cili e pyeti si e zgjidhi ish-Polici...

“Tenderi i uniformave varej nga Lleshaj”, Vasili nxjerr dokumentin dhe i bën thirrje SPAK: Boll me cironkat, kapni peshkaqenët!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka nxjerrë VKM-në me nenet përkatëse sa i takon krijimit, organizimit dhe funksionimit të Agjencisë së Blerjeve të Përqendruara....

Tenderi 2.8 miliardë lekë i Ministrisë së Brendshme, Këlliçi: Ka pasur një përplasje mes ministrit Sandër Lleshaj dhe kryeministrit Rama

Deputeti i zgjedhur i PD Belind Këlliçi, thotë se mes kryeministrit Rama dhe ish-ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, ka pasur një përplasje kohë më...

Distancohet Sandër LLESHAJ: Nuk kam rol te tenderi i uniformave. Përshëndes SPAK, por refuzoj…

Sandër Lleshaj mbante detyrën e ministrit të Brendshëm, kur u nënshkrua tenderi për blerjen e uniformave të policisë së shtetit me vlerën mbi 2.8...

Ky është TENDERI 2.8 miliardë lekë për uniformat e Policisë, u shty disa herë që të fitonte kompania “D&E” e biznesmenit Ismail Kadiu

Prokuroria Speciale SPAK ka arrestuar 9 zyrtarë të Ministrisë së Brendshme për tenderin e uniformave të Policisë së Shetit, i nisur dy vite më...

Martohet vajza e Sandër Lleshajt, dalin pamjet nga ceremonia e veçantë

Sot shënohet një ditë shumë e rëndësishme dhe tepër e veçantë në familjen e ish-ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Vajza e tij Dorothea ka...

“Më mirë të qajnë te cepi”, gazetari tregon pse Sandër Lleshaj përdorte gaz lotsjellës në protesta: S’donte që të…

Gazetari Artan Hoxha, duke folur për ngjarjen e rëndë të 21 janarit 2021, ka bërë një paralelizëm dhe me protestat që janë zhvilluar nga...

Lajmet e fundit