Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Samiti Rruget

Samiti i BE / Nga SHKODRA në RINAS te UNAZA e TIRANËS, këto janë të gjitha AKSET që BLLOKOHEN prej datës 5 dhjetor (HARTA)

Policia e Shtetit ka njoftuar sot bllokimin e një sërë akseve rrugore, bulevardeve dhe shesheve, në kuadër të mbarëvajtjes së samitit të Bashkimit Europian...

Policia vendos perimetrin e sigurisë, Jaupi: Organizatorëve të protestës i kemi kthyer njëherë përgjigje, ka ambiente të tjera të lira

Policia e Shtetit ka njoftuar sot masat që do të merren për mbarëvajtjen e samitit të Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor, në datën 6...

Lajmet e fundit