Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

samiti i Shkupit

Rama nesër merr pjesë në Samitin e Shkupit, pritet të zyrtarizohet nisma për “Shengenin Ballkanik”

Ditën e nesërme në Shkup të Maqedonisë së Veriut do të zhvillohet forumi ekonomik “Ballkani i Bashkuar”, në të cilin do të marrë pjesë...

Rama publikon fotot nga samiti i Shkupit dhe tregon marrëveshjen e arritur me kryeministrin maqedonas

Kryeministri vendit, Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në facebook disa foto nga samiti i Shkupit i zhvilluar dy ditë më parë....

Lajmet e fundit