Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Samiti i Ohrit

Kryeministri Rama publikon fotot e tij më pikante gjatë kësaj jave

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që këtë të shtunë të publikojë albumin e javës me fotot më pikante gjatë takimeve të ndryshme që ka...

Samiti i Ohrit, Majlinda Bregu: Jemi të angazhuar në bashkëpunimin rajonal dhe integrimin në BE

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu, ka deklaruar se Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC), është i angazhuar plotësisht në bashkëpunimin...

Mini-shengeni Ballkanik, Kurti: Samiti ishte i parakohshëm, Rama nuk duhet të nxitohet

Lideri i Vetëvendosjes dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, është shprehur se është kundër iniciativës së bashkëpunimit rajonal të Shengenit Ballkanik në...

Samiti i Ohrit, Zaev dhe Pendarovski takim të fshehtë me Aleksandër Soros

Dje në Samitin e Ohrit bëhet me dije se ka qenë i pranishëm edhe djali i filantropit të majtë George Soros, Aleksandër Soros, së...

‘Mini-Shengeni Ballkanik’/ Rama publikon foto pas takimit në Ohër, krah Zaev dhe Vuçiç

Pritet të mbahet ditën e sotme Samiti i Ohrit, i cili do të bëjë bashkë treshen politike Edi Rama, homologun e tij maqedonas Zoran...

Samiti i Ohrit, Thaçi ‘kritika’ Ramës: Nuk mund të marr pjesë në një samit ku nuk njihet Republika e Kosovës!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë me dije arsyet se përse ka refuzuar të marrë pjesë në Samitin e Ohrit. ...

Lajmet e fundit