Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Samiti i NATO

VIDEO: Mes liderëve botërorë, Rama mbërrin në Samitin e NATO-s në Bruksel

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në Samitin e vendeve anëtarë të NATO që po mbahet në Bruksel. Në kushtet e pandemisë...

E talli pas krahëve, Trump për kryeministrin kanadez: Është njeri me dy fytyra

Presidenti amerikan Donald Trump e ka quajtur kryeministrin e Kanadasë Justin Trudeau njeri me dy fytyra, pas videos së publikuar në media ku Trudeau...

Trump nuk kursen BATUTAT, përplaset me Macron dhe kritikon ashpër Aleancën në samitin e Londrës

Presidenti amerikan Donald Trum është treguar i ashpër me disa shtete anëtare të Aleancës së Atlantikut Verior (NATO), gjatë Samitit në Londër, dhe s’ka...

Macron sulmon Turqinë në Samitin e NATO: Ndonjëherë bashkëpunon me ISIS, teknikisht s’janë anëtarë nëse blejnë sistem raketor nga Rusia

Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se “teknikisht është e pamundur” që Turqia të jetë anëtare e Aleancës të Atlantikut të Veriut (NATO), ndërkohë që...

ZBULOHET vlerësimi i Donald Trump për Edi Ramën në Samitin e NATO-s: I vetmi që na kupton…ku është Kryeministri? (DEKLARATA E PRESIDENTIT AMERIKAN)

Edi Rama, me atlete të bardha apo me këpucë, duket se në darkën zyrtare në Bruksel gjatë samitit të NATO-s ku morën pjesë krerët...

Luan Rama poston videon: Kryeministri i padinjitet. Ai që magjepsi Parisin, shikoni si vjen vërdallë…

Deputeti i LSI-së, Luan Rama ironizon kryeministrin Edi Rama gjatë përpjekjes për të takuar presidentin francez Emmanuel Macron gjatë samitit të NATO-s. ...

Presidenti i KE shkon I DEHUR në Samitin e NATO-s, i puth të gjithë me rradhë dhe… (VIDEO PIKANTE)

Dhjetra udhëheqës botërorë ndodhen në Bruksel, mes tyre edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, pasi po mbahet Samiti i NATO-s. Teksa...

Me atlete të bardha në Londër? Por shikoni çfarë ka veshur Rama në Bruksel (FOTO)

Rama në Samitin e NATO-s, sot në Bruksel

Lajmet e fundit