Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

samiti i NATO-s

Edi Rama dhe Mitsotakis takohen në Bruksel: Të përcaktohen sa më shpejt kufijtë detarë

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një bisedë të shkurtër me homologun e tij grek Kyriakos Mitsotakis, gjatë Samitit të NATO-s që po mbahet...

Lajmet e fundit