Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

samiti i ministrave te shendetesise

Shqipëria vend i sigurtë, Manastirliu kërkon njohjen e certifikatës elektronike të vaksinimit në Samitin e Ministrave të Shëndetësisë të Ballkanit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në Samitin e Ministave të Ballkanit Perendimor, i drejtuar nga Ministri Gjerman i...

Lajmet e fundit