Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

samiti i dute i diaspores

Skandal/ Samitin e Dytë të Diasporës e kthejnë në Kongres të Rilindjes

Shkruan Shpëtim Zinxhira: Një turp që i bëhet përsëri komunitetit shqiptar në Greqi. Një turp që mban firmën dhe vulën e...

Lajmet e fundit