Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

samiti i balkanit perendimor

Majlinda Bregu zbulon se çfarë u diskutua në Samitin e Ballkanit Perëndimor: BE do të japë 500 milionë euro grante vetëm në vitin 2021,...

Ditën e sotme në Tiranë u mbajt Samiti i Ballkanit Perëndimor, i drejtuar nga kryeministri shqiptar Edi Rama dhe Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi.E...

Lajmet e fundit