Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

samir mane

AlbChrome dhe biznesmeni Samir Mane, dhurata për fëmijët në nevojë në Bulqizë

Kompania AlbChrome, pjesë e Grupit Balfin, u është gjendur pranë ditën e premte nxënësve të shkollës “Xhevdet Doda” në qytetin e Bulqizës, pas kërkesës...

Presidenti i Austrisë vlerëson me “Dekoratën e Lartë të Nderit” biznesmenin Samir Mane  

Me rastin e dekorimit të biznesmenit Samir Mane nga ana e presidentit të Republikës së Austrisë, Sh.T.Z Alexander Van der Bellen, u zhvillua dje...

Biznesmeni i njohur në intervistë ndryshe, me rroba plazhi në breg të detit, duke treguar planet e veta (FOTO)

E kemi parë shpesh me kostum, duke folur nëpër forume biznesi, nëpër podium apo konferenca. Por duket se shumë shpejt, Samir Mane, biznesmeni i...

Festivali i filmit në Kanë bën bashkë biznesmenët e famshëm shqiptarë

Festivali Ndërkombëtar i filmit në Kanë ka bërë bashkë disa nga biznesmenët e famshëm shqiptarë. Në foton e mësipërme shihen krah...

Samir Mane bën bashkë ‘të pushtetshmit’ e medias, rishfaqet edhe Ben Blushi, ja ku po i shijojnë pushimet

Mbrëmjen e djeshme ishte moderatori Blendi Fevziu i cili përmes një fotoje në rrjetet sociale tregoi se kishte ikur me pushime. ...

Tre të pushtetshmit shqiptarë, vizitë turistike në Panama

Të tre janë personazhe tepër të pushtetshëm në tre fusha të ndryshme, por që shpesh ndërthurren me njëra tjetrën, Blendi Fevziu, Samir Mane, dhe...

Ramush Haradinaj falenderon Samir Manen: Investim me rëndësi për Kosovën

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka zhvilluar sot një vizitë  në ndërmarrjen e ‘Feronikelit’ në komunën e Drenasit së bashku me presidentin e Grupit...

Publikohet lista: Këta janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri

Është publikuar edhe këtë vit lista e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Studimi është kryer nga Instituti Europian Pashko...

Kyetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli takon presidentin e Balfin në Fabrikën e Ferronikelit/ Mane: Rritje prodhimi dhe investime të tjera në Kosovë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli vizitoi sot kompaninë Newco Ferronikeli në Drenas. Gjatë vizitës së tij ai theksoi rëndësinë...

Balfin Group feston 25 vjetorin pa politikanët, Samir Mane: Nuk do të isha këtu nëse në jetën time…

"Nuk do të isha këtu sot nëse në jetën time personale nuk do të kishin ndodhur disa ngjarje". Kështu përmendi në...

Lajmet e fundit