Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Samantha Cristoforetti

Astronautja italiane, e para femër europiane në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor

Astronautja italiane Samantha Cristoforetti do të jetë gruaja e parë evropiane që komandon Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës dhe e treta në botë pas dy...

Lajmet e fundit