Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

salsano rrapi

Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë...

Veliaj çon skuadrën e ‘Portokallisë” në shkollat e Tiranës: U shpjeguan fëmijevë tërmetin me humor (VIDEO)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliajt falenderoi dy aktorët e programit humoristik ‘’Portokalli’’ Gazmend Pajën dhe Salsano Rrapin dhe pjesën tjetër të trupës...

Bes Kallaku i kthehet kohës në ‘Portokalli’: Salsanon dhe Enedën i ka ndjekur policia e Kosovës

Aktori Bes Kallaku ka treguar një histori interesantëe dhe me shumë humor, në rubrikën ‘Be Caffee’. Ai ka rrëfyer se gjaë...

Moderatori i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë? Fotoja “nxjerr zbuluar” sekretin

Moderatori i njohur shqiptar Salsano Rrapi, siç duket do të bëhet baba për herë të dytë. Një foto e publikuar në...

A do të ketë ndryshime në Portokalli? Zbuloni më shumë…

Lajmi se në sezonin e ri të Portokalli do të kishte ndryshime në moderim dhe staf bëri që shumë media të vinin në dyshim...

Xhemi dhe Salsano largohen nga “Portokalli”? Nisin audicionet për moderatorët e rinj

Shfaqja e humorit “Portokalli” është duke kërkuar moderatorë të rinj, çka ka hedhur dyshime për një largim të mundshëm të dyshes Salsano Rrapi dhe...

Lajmet e fundit