Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Salla e Kuvendit

Kolegët braktisin sallën, Flutura Açka poston foto nga brenda Kuvendit: Turpi e mbuloftë këtë “peizazh fajtor”!

Në ditën e dytë të sesionit të ri parlamentar, dhe në një moment të rëndësishëm kur pritet të miratohet rregullorja e vendosjes së flamurit...

Lajmet e fundit