Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

salianji

‘Vet ke thyer ligjin, ke bërë burg në komunizëm’, Salianji përplaset ashpër me Ngjelën, s’mban më avokati: Ore ti s’ je në fashtrat e...

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji dhe avokati i njohur Spartak Ngjela janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme teksa flisnin për protestat e opozitës. ...

‘Situatë më emergjente se çdo emergjencë’, Salianji nga Korça: Turpi i mbuloftë…

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se Korça Devolli dhe Kolonja ndodhen në një situatë më emergjente se çdo emergjencë dhe sipas tij...

Tërmetet në Korçë, Salianji viziton familjet nëpër çadra: Gjendja dramatike, banorët të braktisur dhe pas asnjë ndihmë nga qeveria

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji ka parë nga afër situatën në fshatin Floq pas tërmeteve që tronditën vendin ditët e fundit. ...

Analisti përplaset me Salianjin: Ke vjedhur veten, je budalla (DEBATI)

Analisti Shpëtim Nazarko debatoi ashpër me ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Nazarko i tha Salianjit se PD ka vjedhur veten, ndërsa ky...

Salianji publikon FOTON nga darka e iftarit: E mira do ta mundë të keqen

Zoti ja u pranoftë, me besimin tek Zoti, me ndihmën e njëri tjetrit e mira do ta mundë të keqen', shkruan Salianj bashkëngjitur...

Padia e deputetes së PS, Salianji flet pas seancës gjyqësore: I rilindi kompania e burrit

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji ishte sot në Gjykatën Penale, për padinë që ka ngritur kundër tij, deputetja e PS-se, Klotilda Bushka Ferhati. ...

Plas sherri në emision, Peza i kujton ‘Babalen’, Salianji i përgjigjet: Merruni me b*let tuaja!

Në emisionin ‘Open’ të moderatores Eni Vasili, ka patur një acarim midis analistit Alfred Peza dhe ish deputetit të PD, Ervin Salianji. ...

Seanca per çështjen ‘Babale’, Salianji jashte gjykatës: Do bëj kallëzim për drejtuesit e Policisë

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e parë gjyqsore për çështjen 'Babale'. Ish deputeti i PD, Ervin Salianji u shpreh se...

Protesta e opozitës, Salianji: Revolta do të jetë e madhe, qytetarët kanë përgatitur surpriza

Protestuesit kasnë nisur marshimin drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’. Ish deputeti i PD, Ervin Salianji deklaroi se do të jenë qytetarët ata që do...

Lajmet e fundit