Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

salianji

Salianji i rikthehet përgjimeve të ‘Babales’: Policia u vu në shërbim të politikës, prokuroria zgjodhi të dënojë opozitën

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, gjatë një konference për media ka ripublikuar disa përgjime lidhur me “çështjen Babale”, duke akuzuar policinë dhe prokruorinë se u...

Salianji ka gati përgjime të reja? Ja çfarë pritet të publikojë ish-deputeti nën akuzë (Foto)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji pritet të publikojë përgjime të reja që mund të mbështesin pretendimet e tij për pafajësi në betejën me...

“Askush nuk më ndal dot”, reagon Salianji pas pretencës së prokurorisë: Beteja të tjera na presin

Ish-deputeti Ervin Salianji ka reaguar sërish pas pretencës së prokurorisë që kërkoi 3 vjet shërbim prove për “Çështjen Babale”. Në një...

Berisha reagon ashpër pas pretencës për Salianjin: Kreu i meduzës, Edvin Mafia urdhëroi fallangat e KÇK-së

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reagua ashpër pas pretencës së prokurorisë për ish deputetin demokrat Ervin Salianji dhe gazetarin Jetmir Olldashi për të cilët prokuroria...

Salianji: Europianët e duan Shqipërinë dhe qytetarët, por jo qeverinë

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji thotë se mos hapja e negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, është një mesazh i qartë i Europës për...

Transformimi i PD-së, Salianji: Dera e hapur për figura dhe ekspertë të rinj

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji ka deklaruar se mbështet idenë e hapjes dhe transformimit të partisë. I ftuar në RTV...

“Duam ta heqim një orë e më parë”, Salianji: Ramën s’e largojmë dot me 5 muaj aksion, rezultatet shihen në fund

Ish-deputeti Ervin Salianji thotë se aksioni i opozitës shqiptare nuk ka mbaruar dhe rezultatet konkrete të djegies së mandateve, bojkotit të zgjedhjeve dhe protestave...

Seanca në KPA për Gent Osmanin, Salianji dorëzon CD me PËRGJIME: Çfarë ka regjistruar

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka dorëzuar në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit një “CD” me përgjime mes prokurorit të Krimeve të Rënda...

“Nesër të shpëtojmë Shqipërinë”, Salianji: Lubonja është aset i rrallë, “Rilindja” nuk dënoi sulmin

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, nisur nga incidenti me makinën e analistit Fatos Lubonja, fton qytetarët të bëhen pjesë e protestës së nesërme opozitare. ...

Darka e Bashës me analistë e intelektualë, Salianji: Ata kanë mbrojtur kauza të drejta. Ia pret Spiropali: Revolucioni po fiton, ca me birra e...

LEXO NË: BASHA I RELAKSUAR, MBLEDH NË DARKË INTELEKTUALË, GAZETARË E ANALISTË (FOTOT NGA LOKALI)

Lajmet e fundit