Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

salianji

Salianji në Dibër: PS nuk e llogarisim fare, garën e kemi me LSI dhe PDIU

Partia Demokratike ka nisur përzgjedhjen e kandidatëve të saj për qarkun e Dibrës. I deleguari i PD në këtë qark, Ervin...

“Plas në TV”, sherri Gjinushi-Salianji kalon në kërcënime: Do ikësh për lesh o. Salianji: Ki kujdes! Gjinushi çohet në këmbë

Është nxehur sërish debati në studion e emisionit “Studio e Hapur”, mes Skënder Gjinushit të PSD-së dhe Ervin Salianjit nga Partia Demokratike. ...

Plas sherri live në emision, Gjinushi- Salianjit: Po ti je Idiot, o legen…

Një debat në kufijtë e një sherri banal ka degjeneruar diskutimi në emisionin “Studio e Hapur” në News24, mes kreut të PSD, Skënder Gjunushi...

Plas sherri në PD, Salianji sulmon Bregun, Topallin, dhe Selamin për deklaratat e tyre

Sekretari për aksionin qytetar në Partinë Demokratike, Ervin Salianji, ka reaguar për deklaratat  e tre eksponentëve të lartë PD, Selami, Topalli, dhe Bregu të...

Salianji: Protesta e 18 shkurtit do jetë masive, por paqësore

“Protesta e 18 shkurtit do të jetë paqësore dhe masive”. Kështu është shprehur në Ora News sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Salianji....

Protesta e banorëve në Korçë për ndërtimin e TEC, Salianji: Qeveria nuk i konsideron si njerëz, por si instrumenta për tu pasuruar

Pas protestës nga banorët e fshatit Sheqeras në Korçë kundër ndërtimit të TEC pasi ndotet ambjenti dhe rrezikohet jeta e tyre ka reaguar Partia...

Salianji i PD mes parcelës me drogë, reagon Policia: Lufta kundër kanabisit vazhdon përditë

Policia e Shtetit ka reaguar me anë të një deklarate për shtyp lidhur me video-denoncimin e Partisë Demokratike mesditën e sotme, ku sekretari i...

Partia Demokratike publikon lajmin “bombë”, ja përse bëhet fjalë (Video)

Ervin Salianji, sekretari i të rinjve të Partisë Demokratike ka udhëtuar vetë në parcelat e mbjella me kanabis në Shqipëri, duke sjellë pamje filmike...

Salianji kallëzon në Prokurori Dallëndyshe Bicin dhe disa drejtorë e nëndrejtorë të Policisë

Partia Demokratike bëri kallëzim penal në prokurori sot për Drejtuesit e Policisë së Tiranës, IKMT, INUV, Inspektoriatin e Mjedisit dhe firmën Grand, për ndërtimin...

Lajmet e fundit