Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

salianji

TVSH nga 20% në 6%, Salianji u shpjegon korçarëve propozimin e PD: Ja tabela që tregon me sa lekë ulen ushqimet

Nënkryetari i grupit parlamentar të PD, Ervin Salianji, mori në Korçë mbështetjen e shumë qytetarëve për nismën e PD për uljen e tvsh nga...

Salianji “largon” Luan Baçin nga Berisha? Ja mesazhi që ka publikuar deputeti i PD

Përçarja në Partinë Demokratike është më e dukshme se kurrë. Sot deputeti Flamur Noka që është reshtuar krah Sali Berishës, i vendosur tha se...

Patozi ironizon me kërcënimin e Salianjit: Ka thënë se do dorëhiqet nëse kthehet Berisha, tani e kuptoj mirë Lulin

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ironizon deputetin demokrat Ervin Salianji pas lajmeve në media ku aludohet se ky i fundit ka kërcënuar me...

Salianji motivon demokratët e Korçës pas dorëheqjeve masive: Në shtator do dalim më të bashkuar!

Deputeti i zgjedhur i PD-së Ervin Salianji rikthehet në Korçë për të motivuar anëtarët e partisë, pas kaosit me dorëheqje masive në degën e...

Salianji i publikon videon Ramës: Ka ardhur koha të rrinë shqiptarët dhe të ikin të dështuarit që qeverisin

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, me anë të një postimi në facebook ka akuzuar kryeministrin Rama se shqiptarët po ikin për shkak të mjerimit...

1 vit nga protesta e 16 shkurtit, Salianji: Jemi në një situatë mafioze, nuk varen nga Rama zgjedhjet e parakohshme

Si sot 1 vit më parë Partia Demokratike thirri gjithë mbështetësit e saj për të protestuar kundër qeverisë, në një tubim të dhunshëm, ku...

‘Pse nuk vepron ligji për vëllain e Ramës?’, Salianji: Nga çfarë rrezikon Olsi Rama që përdor makinë të blinduar

PD ka hedhur akuza kundrejt kryeministrit Edi Rama duke e quajtur aksionin për makinat e blinduara dhe spektaklin me sekuestrimin e pasurive të krimit...

Burg për Salianjin, Basha mesazh Ramës: Dënove opozitën dhe i mbylle gojën medias por i ke bërë llogaritë gabim

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas dënimit me një vit burg të ish-deputetit Ervin Salianji duke hedhur akuza të rënda ndaj...

Salianji i qeshur, flet pas dënimit me burg: Vendimi me dëshirë të kryeministrit, do ta apeloj deri në Strasburg

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Saliajni ka komentuar vendimin e Gjykatës së Tiranës për ta dënuar atë me 1 vit burg për çështjen “Babale”....

Salianji i rikthehet përgjimeve të ‘Babales’: Policia u vu në shërbim të politikës, prokuroria zgjodhi të dënojë opozitën

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, gjatë një konference për media ka ripublikuar disa përgjime lidhur me “çështjen Babale”, duke akuzuar policinë dhe prokruorinë se u...

Lajmet e fundit