Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

sali bersha

Berisha bashkëbisedim me shqiptarët e diasporës: Po rrisim fëmijë për emigracion

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon një bashkëbisedim online me shqiptarët e diasporës. Berisha tha se vitin e kaluar, në rrafshin demografik, kemi një kthesë dramatike...

Sali Berisha: Të votojnë të gjithë ata që Lirisë I thonë LIRI e Shqipërisë – Shqipëri. Apeli I ish-kryeministrit (DEKLARATA)

Sali Berisha, shoqëruar nga zonja Liri Berisha votoi sot në kryeqytet. Berisha që e shpalli fitoren që në votim, por pa përmendur PD dhe...

Kërcënimi i Ylli Rakipit, Berisha paralajmëron Ramën: Po iu prek një qime floku gazetarit, gjej vrimë ku të futesh

Ish- kryeministri Sali berisha ka reaguar në lidhje me kërcëniminme jetë  që i është bërë gazetarit Ylli Rakipi. Ky kërcënim lisdhet me publikimin e...

Lajmet e fundit