Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

sali berisha

“Gazeta e Kongresit Amerikan parashikon fundin e Ramës”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se gazeta e Kongresit Amerikan parashikon fundin e kryeministrit Edi Rama. Berisha i referohet një artikulli të...

Sali Berisha gjen shkakun e humbjes së kombëtares dhe nuk e merrni me mend se kush është

Kush është shkaku i humbjes së kombëtares shqiptare sipas ish kryeministrit Sali Berisha? Është prania e kryeministrit Edi Rama që...

Zeka: Pse e marr tepër seriozisht Sali Berishën

Gazetari nga Kosova, Milaim Zeka, në një shkrim të shkurtër shpjegon arsyet pse e merr seriozisht ish-kryeministrin Sali Berisha, që sipas tij “është i...

“Nuk bën ndonjë ndryshim “lavirja” e Berishës dje me “killerin” e Ramës sot”

Anika Dokle, vajza e deputetit të PS-së, Namik Dokle e ka konsideruar të njejtë etiketimin e kryeministrit Edi Rama për gjykatësin Arjan Aliaj me...

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Çojeni me detyrim në psikiatri skizofrenin

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer ndaj kryeministrit Edi Rama në një mesazh të tijin të postuar në Facebook. Berisha i bën...

Akuza të rënda ndaj kryebashkiakut Kokoneshi: “Tutor dhe kultivues droge”, thotë qytetari dixhital i Berishës

“Qytetari dixhital” i Sali Berishës mesa duket këtë hetë ka dërguar SMS nga Divjaka duke akuzar rëndë kryebashkiakun Fredi Kokoneshi. Berisha, që e ka...

“Shko i kërrisur dhe voto, Sali! Nuk mundet dot Shtëpia e Bardhë në politikë”

Avokat Spartak Ngjela shprehet se arsyetimet fëmijënore të Sali Berishës dhe kërcënimet e Lulzim Bashës për mos votimin e Reformës në Drejtësi, nuk e...

Lajmet e fundit