Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

sali berisha

Skandal/ Berisha e përdori vdekjen e tij politikisht, reagon e fejura e 27-vjeçarit: Vdiq për shkaqe natyrale, Zoti e deshi pranë vetes

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka bërë një akuzë të fortë, ku akuzoi kandidatin e PS në Lezhë Eduard Ndreca, i cili doli...

Akuza e fortë e Sali BERISHËS: 27 vjeçari lezhjan piu fotoksinë dhe vdiq, kandidati i PS-së e kërcënoi me jetë për lekët e votave

Ish-kryeministrri Sali Berisha bën një deklaratë të fortë dhe akuzon drejtpërdrejt kandidatin e PS në Lezhë Eduard Ndreca, i cili doli fitues në 25...

Arben Imami kundër Bashës: Menduam që garancia për të do ishte Sali Berisha, por ai i ka dalë nga duart edhe mentorit të tij

Ish-anëtari i kryesisë së PD-së, Arben Imami, ka sulmuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha lidhur me djegien e mandateve në vitin 2019.Ai tha...

Alfred Cako: Rama fitoi zgjedhjet se zbatoi axhendën e ndërkombëtarëve. Berisha si skuth, nuk ia mban të dalë kundër, por as të dalë pro

Konspiracionisti Alfred Cako tha ditën e sotme se kryeministri Rama i fitoi zgjedhjet e 25 prillit për shkak se kishte mbështetjen e ndërkombëtarëve dhe...

Punonjësi pranë ISHP-së denoncon te Berisha: Javën që kaloi në Shqipëri u përdor një lloj vaksine indiane që shkruan AstraZeneca, ja ku ndryshon me...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një punonjësi pranë ISHP-së, i cili thotë se në Shqipëri javën e kaluar është përdorur një vaksinë...

Spartak Ngjela: Ilir Metës, Sali Berishës dhe Lulzim Bashës pritet t’u vijë akuza për korrupsion nga SPAK

Nga Spartak Ngjela Shqipëria në datën 25 prill të këtij viti, doli nga udhëkryqi i rrezikshëm ku u gjend: Berisha, Meta dhe Basha nuk i...

Komiteti Teknik ç’orienton qytetarët, ankohet kosovari: Po të hyj nga Maqedonia karantinë 2 javë, po të hyj nga Kosova asnjë gjë

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka publikuar në rrjete sociale një ankesë të një qytetari kosovar, i cili mesa duket është “revoltuar” me politikat...

Bamir Topi komenton situatën në PD: Ata që duan të rrëzojnë Bashën kanë mungesë sinqeriteti, Basha në 8 vite ka treguar që nuk mund...

Ish-presidenti Bamir Topi ka folur ditën e sotme për situatën në të cilën ndodhte Partia Demokratike pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit. Ai...

Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen!

Nga Ylli Rakipi Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen! Mos u çudisni! Nuk është një shprehje e lajthitur. Sali Berisha duhet të japë vërtet dorëheqjen nga kryetar...

Ngjela i “vë vulën” zgjedhjeve: I fitoi PS! Të shqetësuar janë analistët që kishin hall si Saliu dhe donin të bllokohej Reforma anti-korrupsion

Avokati Spartak Ngjela ka bërë një kornizë paszgjedhore duke analizuar dy kampet kryesore politike, PS dhe PD. Ngjela thotë përmes një shënimi në Facebook...

Lajmet e fundit