Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Sait Dollapi

U dhunua nga policia, Sait Dollapi: Gjatë largimit më goditën me plumb gome në këmbë  

Sekretari organizativ i PD, Sait Dollapi, ka deklaruar se gjatë largimit me vrap nga efektivët e policisë, është qëlluar me plumb gome në këmbën...

‘Kur mbjell dhunë korr dhunë’, Kazhani flet për Sahit Dollapin: Më ka befasuar…

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Dritare’, gazetarja Mira Kazhani ka komentuar dhunën e ushtruar mbi Sahit Dollapin. Kazhani u...

U dhunua në protestë, Sahit Dollapi do i nënshtrohet operacionit në gju dhe shpatull

Ish drejtori i UKT dhe CEZ, Sait Dollapi, pas dhunimit nga efektivët e policisë në protestën e së shtunës, sipas informacioneve i është nënshtruar...


Lajmet e fundit