Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

saimir rustemi

U prit me brohoritje nga qytetarët shkodranë, reagon Saimir Rustemi: Ju ishit forca ime! E drejta do dalë në dritë, asnjëherë nuk jam marrë...

Gjykata e Shkodrës ditën e djeshme nxori nga qelia 14 punonjësit e policisë të cilët u akuzuan se abuzuan me tenderin për rinkostruksionin e...

U arrestua për “shpërdorim detyre” në Shkodër, hoxha i njohur në krah të Kryekomisarit: E drejta jote do të triumfojë

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka arrestuar dje 14 zyrtarë policie, mes tyre juristë, inxhinierë dhe auditues nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit....

Favorizuan kompanitë për tendera dhe morën lekët e kolegëve, Agjencia e Mbikqyrjes Policore prangos 14 policë e juristë në Shkodër (EMRAT-AKUZA)

Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh operacionin e zhvilluar në SHkodër ku janë arrestuar 14 efektivë policie, mes tyre juristë, inxhinierë dhe auditues nga Drejtoria...

Lajmet e fundit