Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

Saimir Kodra

Saimir Kodra nuk duron deri në fund të emisionit dhe akuzon Eni Çobanin: I ke marrë para qytetares

Drejtuesi i emisioni “Stop”, Saimir Kodra paralajmëroi në fillim të emisionit “Opinion” se do të kishte përplasje me të ftuarën tjetër në studio, avokaten...

Eni Çobani i zbeh rëndësinë investigimit të “Stop”, Saimir Kodra shpërthen në emision: Mos më provoko se të parën e filloj me ty

Nuk është hera e parë që në sutdion e emisionit “Opinion”, Eni Çobani dhe Saimir Kodra përplasen me njëri-tjetrin, por kësaj here situata duket...

Saimir Kodra: Të hënën një tjetër kamera e fshehtë, ja përse bëhet fjalë

Saimir Kodra ka bërë të ditur në studion e emisionit “Opinion ” se të hënën në emisionin investigativ “STOP” do të transmetohet një tjetër...

Sherr në “TV Klan”, Saimir Kodra qëllon me shpullë Eni Shehun

Një incident mes kolegësh mund të quhet ai që ështe regjistruar gjatë drekës së sotme në restorantin e brendshëm të "TV Klan". Burime për...

Saimiri dhe Genti bëjnë humor me Kreshnik Spahiun, kreu i AK e merr me sportivitet: Ndjej kënaqësi (VIDEO)

Saimir Kodra dhe Gent Zeneli vënë në qendër përmes humorit të tyre kreun e AK, Kreshnik Spahiu i cili ditën e djeshme u shoqërua...

Saimir Kodra ka ditëlindjen, miku i tij dëshiron ta çojë në tjetër kontinent

Moderatori i “Stop”, Saimir Kodra feston sot ditën e tij të lindjes. Është miku i ngushtë i gazetarit, humoristi dhe moderatori Gentian Zenelaj ai...

Kur Dritan Hoxha, Saimir Kodra, Arbana Osmani, Gent Pjetri… punonin bashkë në “Top Albania Radio”

Një foto dalë nga arkivat, sjell në vëmendje kohën e artë të “Top Albania Radio”. Atëhere kur të gjithë ishin bashkë dhe kaq të...

Kur Saimir Kodra, Arbana Osmani, Gent Pjetri… punonin bashkë në “Top Albania Radio”

Një foto dalë nga arkivat, sjell në vëmendje kohën e artë të “Top Albania Radio”. Atëhere kur të gjithë ishin bashkë dhe kaq të...

Lajmet e fundit