Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Saimir Kodra

Saimir Kodra rrëfen momentin kur do gjuante me mikrofon kryeministrin Rama

Saimir Kodra mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Mos i Fol Shoferit”, në Oranews ka folur edhe për incidentin që ndodhi mes...

Saimir Kodra flet për herë të parë për raportin me Doktorin: Nuk kemi qenë miq ndonjëherë

Gazetari i njohur i emisioneve investigative Saimir Kodra që tashmë drejton emisionin “Stop” në Klan. Ai ka folur për herë të...

Saimir Kodra merr vendimin e jetës: S’ka kënaqësi më të madhe…

Saimir Kodra ka deklaruar së fundmi se ka vendosur të heqë dorë nga gjëja që realisht duhet më shumë në këtë jetë. ...

E BUJSHME/ Rudina Dembacaj shuan kureshtjen, zbulon për herë të parë sa lekë i hodhi në dasëm Jozefina Topalli (VIDEO)

Dasma e aktores së njohur të humorit, Rudina Dembacaj ka bërë bujë të madhe në media, e një ndër arsyet ka qenë prezenca e...

Përplasja e Joleza Kokës me Saimir Kodrën, “Stop” i publikon videon e fshehtë: Ja si ka marrë rrogën në ministri pa shkuar fare në...

Joleza Koka duket se ka nisur një betejë të fortë me një nga televizionet më të mëdha në vend, TV Klan. Dhe shkak është...

Joleza Koka i hap luftë moderatorit të njohur: Kjo është video që TV Klan nuk dëshiron ta shihni! (VIDEO)

Në videon në fjalë, Gent Zenelaj u kërkon balerinave të emisionit të “thonë nga një fjalë’, por këtu ndërhyn Saimir Kodra duke i...

Rrëfehet Saimir Kodra: Si u njoh me bashkëshorten dhe “trukun” që përdori për të marrë numrin e celularit (VIDEO)

Saimir Kodra, sot moderator i emisionit investigativ “Stop”, ka folur për herë të parë për njohjen me bashkëshorten dhe “trukun” që përdori për të...

Stafi i “Stop” surprizon Saimir Kodrën për ditëlindje, i përgatisin festën e fshehtë

Stafi i emisionit “Stop” ka përgatitur një festë për ditëlindjen e kolegut të tyre, Saimir Kodra. I shoqëruar nga djali i...

Fevziu, Bejtja, Kodra dhe Hoxha komentojnë pasurinë e ish-kolegut Peza: 1 miliard lekë nuk bëhen me gazetari

Lajmi se ish-gazetari Alfred Peza, sot deputet i PS, kishte blerë me vlerën 1.3 miliard lekë aksione në një bankë të nivelit të dytë,...

Lajmet e fundit