Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Saimir Kodra

400 mijë eurot e vjedhura nga pastruesja pa pronar, Saimir Kodra: Janë të miat, m’i ka marrë nga një qese në makinë…

400 mijë euro të vjedhura nga pastruesja Rozeta Dobi nuk dihet ende se kujt i përkasin. Pastruesja ka vjedhur rreth 120 mijë euro te...

“Të dënuar nga Zoti”, Gent Zenelaj përmbledh në dy fjalë hallet e shqiptarëve

Aktori Gentian Zenelaj ka folur mbi punën që ai dhe gazetari Saimir Kodra prej vitesh bëjnë. Teksa fliste pëe shqetësimet e ndryshme që kanë trajtuar...

Nuk e paskemi ditur, bukuroshja në klipin e Elgit Dodës qenka motra e gazetarit të njohur shqiptar

Kënga “Fatal Love” e Elgit Dodës në vetëm pak kohë bëri një zhurmë të madhe dhe u pëlqye shumë nga fansat. Si pjesë e...

Sulmoi Klanin dhe Top-Channel, Saimir Kodra i përgjigjet Bashës: Nuk merrem me gjëra infantile të kryetarit. I uroj rrugë të mbarë…

Moderatori i emisionit investigatov “Stop” i është përgjigjur kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pasi ky i fundit quajti Top Channel dhe Tv Klan-in...

Djali befason Saimir Kodrën në studion e ‘Stop’ (FOTOT)

Moderatori i 'Stop' Saimir Kodra është befasuar nga i biri teksa xhironte emisionin. Kodra është filmuar për pak momente nga djali i tij, Aleksandri....

Vendimi për Tahirin, analisti tregon se ku qendron problemi në të

Vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish ministrin Tahiri ka qenë vendimi i duhur për të, kështu është shprehur analisti Ben Andoni...

Sajmir Kodra pyetet nga fëmijët në është bërë synet? Ja përgjigja e tij

Në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” i ftuari i radhës ishte Sajmir Kodra moderatori i emisionit “Stop” i cili teksa iu përgjigjeshe pyetjeve...

‘Një universitet publik ka punësuar gjithë farefisin’, gazetari e denoncon në emision

Drejtuesi i emisionit investigativ ‘Stop’ Saimir Kodra, ka deklaruar sonte një fakt dramatik në lidhje me nepotizmin që është instaluar në një nga universitetet...

Lajmet e fundit