Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

saimir hoxha

Vrasja e nën-komisarit në Lezhë, Saimir Hoxha kishte firmosur urdhër-arresti për Aldi Ramën, mllefi i 21-vjeçarit i mori jetën efektivit

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku Aldi Rama vrau nën komisarin Saimir Hoxha. Ngjarje e ndodhur më 28 shtator...

Zhdukja e biznesmenit nga Tirana, Policia thërret për të dëshmuar mikun e tij, ai rezulton në kërkim ndërkombëtar për drogë dhe arrestohet (FOTO-EMRI-DETAJE)

Personi që shikoni në foto është Ferdinant Rrushi, i kërkuar ndërkombëtar për trafik droge prej 12 prillit 2021, por prania e emrit të tij...

Drejtori kundër Narkotikëve nuk jep detaje se kujt i përket parcela e drogës ku u vra nënkomisari Saimir Hoxha, ia tregon gazetarja: E ka...

Drejtori i sektorit kundër narkotikeve në Policinë e Shtetit, Rezart Velmishi, i pyetur në emisionin “Në Shënjestër”nga gazetarja Klodiana Lala se kujt i përket...

Vrasja e nënkomisarit Saimir Hoxha, Apeli lë në burg pa afat shokët e Aldi Ramës

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka vendosur të lejë në burg pa afat dy të rinjtë që shoqëronin Aldi Ramën, ditën ku ndodhi ngjarja,...

U vra në krye të detyrës, trupa policore shqiptaro-amerikane i dhuron 15 mijë dollarë familjes së efektivit Saimir Hoxha

Familjes e Saimir Hoxhës, nënkomisarit i cili mbeti i vrarë pak ditë më parë në Lezhë, do të marrë një ndihmë nga trupa policore shqiptaro-amerikane. ...

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranës nxjerrin raportin, si vdiq Aldi Rama, 21 vjeçari që vrua policin e antidrogës

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranë kanë nxjerr raportin përfundimtar të vdekjes së 21 vjeçarit Aldi Rama. I riu qëlloi për vdekje policin e antidrogës në...

Vrasja e “Dëshmorit të Atdheut” Saimir Hoxha, Policia e Lezhës zbarkon në rrugët e qytetit, kontrollohen makinat e dyshimta

Katër ditë pas vrasjes së Saimir Hoxhës, efektiv i Policisë së Lezhës dhe tashmë "Dëshmor i Atdheut", blutë e këtij qyteti kanë zbarkuar në...

Aty ku prej vitesh u ul si oficer krimesh, kolegët vendosin lule, foto dhe një paketë cigare në tryezën e Saimir Hoxhës

Ditën e sotme një buqetë me lulë dhe një pako cigare janë vendosur në tavolinën e punës së nënkomisar Saimr Hoxhës. Kjo është pamja e...

“S’jemi engjëj, as të përkryer…” zëdhënësi i Policisë së Shtetit me mesazh pas vrasjes së nënkomisarit Hoxha: Na respektoni sa jemi gjallë

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit Genti Mullai, ka përcjellë një mesazh të gjatë në rrjetet sociale pas vrajses së nënkomisarit të Lezhës, Saimir Hoxha...

Nëna shkon në morg dhe tërheq trupin e Aldi Ramës, vrau nënkomisarin Hoxha në Lezhë

Trupi i pajetë  Aldi Ramës, i cili vrau nënkomisarin Saimir Hoxha dhe më pas veten është tërhequr nga morgu nga nëna e tij. Bëhet me...

Lajmet e fundit