Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

saimir hasalla

PD i akuzon gjatë gjithë kohës, Bujar Leskaj shfaqet i lumtur krah Orlando Rakipit dhe Saimir Hasallës, djalit dhe dhëndrit të Aqif Rakipit

Partia Demokratike prej vitesh ka në qendër të sulmeve të saj jo vetëm Edi Ramën, por edhe ish-deputetin e PS-së, Aqif Rakipin. Akuzat u shtuan...

Lajmet e fundit