Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Saimir Braho

Braho për grupet joheteroseksuale: Është si të thuash, në mëngjes je pemë e në darkë alien

Ish-pjesëtari i grupit Ritfolk, Saimir Braho deklaron se ai personalisht nuk është pro të drejtave të grupeve jo heteroseksuale (LGBT). I ftuar në emisionin “Refleksione”,...

Saimir Braho e Altin Goci, e shkundët Katedralen në ditën e protestës, RITFOLK u rikthye pas 23 vjetësh, si MAGJI…

Saimir Braho, Altin Goci dhe banda e tyre ia dolën të shkundin dje Katedralen në qendër të Tiranës. Disa metra më tutje, tymueset, fishekzjarret,...

Lajmet e fundit