Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

sai berisha

“Hapen letrat, Berisha do karrigen e kryetarit dhe Basha kundër të gjithëve”

Gazetari Mentor Kikia komenton zhvillimet e fundit në politikë, sot pas një deklarate të bujshme të kryetarit të PD-së Lulzim Basha në Parlament. Basha “i...

“Pyes veten se çfarë duhet të bëj”, Basha: Nuk pështyj tek bashkëpunimi im me Berishën në 16 vite

Kreu i PD, Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në foltore ka përmendur ish kryeministrin Sali Berishën, të cilin pak javë më parë e...

Berisha: Edi Rama përmbys demokracinë për karrige, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për të

Sali berisha, ish-lideri i Partisë Demokratike, në një postim në rrjetin social facebook akuzon kryeministrin Edi Rama se “për karrigen e tij përmbys demokracinë”....

Arjan Çani ironizon SHBA: Të bombardojnë selinë e PD që gjen kurajon t’i kundërshtojë

Gazetari Arjan Çani ironizon politikën e Shteteve të Bashkuara e të Bashkimit Europian për ndërhyrjet në Reformën në Drejtësi dhe thotë se SHBA-të duhet...

Lajmet e fundit