Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Safet Gjici

Gaz Demi debat me specialistin e moviolës: Ke konflikt interesi se punon në FSHF, por s’ke faj ti o Bujar…

Gjatë diskutimit të djeshëm në “Procesin Sportiv”, presidenti i Partizanit, Gazmend Demi dhe ai i Kukësit, Safet Gjici janë përfshirë edhe në një debat...

Biznesmenit dhe presidentit të skuadrës së Superligës shqiptare i vjedhin makinën, telefonin dhe paratë

Policia e Tiranës ka bërë me dije se ditën e djeshme është vjedhur makina e presidentit të skuadrës së Kukësit Safet Gjici. ...

Plasin pakënaqësitë te Kukësi, shpërblimi fut në sherr lojtarët me presidentin

Skuadra kuksiane arriti atë kualifikim të bujshëm në minutat e fundit me ekipin e Rudar-it, në Mal të Zi. Goli i Sindrit Gurit në...

Lajmet e fundit