Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Safet Gjici

Safet Gjici jep lajmin e madh për kuksianët: Ta gëzojmë së bashku!

Deputeti socialist i Kukësit, Safet Gjici njofton vendimin e qeverisë për të nisur punimet në Aeroportin e Kukësit. Gjici bën me...

‘Rama i dha 3.3 milionë euro për ruajtjen e universiteteve’, PD akuzon Safet Gjicin për kërbaç ndaj studentëve (DOKUMENTET)

PD-ja akuzoi kryeministrin Rama se i ka dhënë biznesmenit Safet Gjici milionë euro dhe ai po përdor policinë e tij private për të dhunuar...

“30 milionë dollarë tendera për Safet Gjiçin”, akuza të forta ndaj Ramës: Ka shkurtuar investimet në arsim dhe ia ka dhënë…

Këshilltari ekonomik i PD Dorian Teliti ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se "ka financuar klientin dhe kandidatin e tij të përhershëm për Kukësin, Safet...

Gjici i përgjigjet Salianjin: E vërteta e tenderave. Bashkë takohemi në gjykatë…

Kandidati socialist për deputet në Kukës, Safet Gjici do të hedhë në gjyq deputetin demokrat Ervin Salianji. Gjici i cilëson shpifje...

Vogëlushja nga KUKËSI me zërin engjëllor, BIZNESMENI i njohur e suprizon në shtëpi (VIDEO)

Daniela Toçe është vajza 13-vjeçare, e cia mahnit të gjithë me zërin e saj në audicionet  e fshehura të spektaklit më të ri për...

Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

Skuadra e Kukësit u mund sot nga Lushnja e vendit të fundit, me rezultatin 3-1. Pas këtij rezutlati, situata te klubi verilindor nuk ka...

Kukësi-Kamza, Xhelal Mziu ironizon Safet Gjicin: Gjithmonë del në vend të dytë

Kryetari i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu ditën e sotme i ftuar në emisionin “Procesi sportiv”, Top Channel, ku ka folur për përballjen e Kukësit...


Lajmet e fundit