Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Safet Gjici

Në valle me lekë, Sali Berisha i nxjerr VIDEON Safet Gjicit: Kukesi digjet Gjici perdridhet!

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të kryebashkiakut socialist të Kukësit Safet Gjici, duke kërcyer. Berisha e ironizon Gjici për gjendjen ku ndodhet sot...

“E fikëm vetë zjarrin”, Berat Buzhala i kthehet Safet Gjicit: FSK-ja domethënë erdhi për turizëm?!

Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar deklaratën e kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici i cili u shpreh se flakët mbi tunelin e Kalimashit u vunë...

Safet Gjici mohon ndihmën e Kosovës: Kur erdhi FSK-ja, ne e kishim fikur zjarrin

Dje, sapo presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani miratoi vendimin e parlamentit, për të sjellë ndihma në Shqipëri, makina, mjete dhe mbi 30 forca zjarrfikëse...

Safet Gjici jep ALARMIN: Vija e zjarrit përreth tunelit është 3.5 km, as helikopteri nuk e fiku dot. Jemi në vështirësi

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka ngritur alarmin sa i takon situatës aktuale në tunelin e Kalimashit. Ai tha për emdiat se...

Kompania e Safet Gjicit përfituesja më e madhe e parave të Tërmteit, me 1.2 miliardë lekë, Open Data: Pas 18 muajsh, Qeveria jep ende...

Kompania “Kevin Construksion” e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, rezulton se është kompania që ka përfituar më shuëm para nga buxheti i shtetit, për...

Ambasadorja Kim vizitë në Kukës, takim me Safet Gjicin (Ja çfarë biseduan)

Ambasadorja Yuri Kim ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Lajmin e ka bërë me dije Gjici,...

PD denoncon publikisht kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici: Përfitoi 37 milionë dollarë tendera për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti

Partia Demokratike ka bërë një denoncim publik për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici.   Përmes një video të publikuar nga Eksperti i...

I hoqi dhe më pas i riktheu titullin ‘Qytetar Nderi i Kukësit’, Veton Surroi-Gjicit: Fenomen që rikthen agjitacion-propagandën në demokraci

Tre ditë më parë në mbledhjen e këshillit të qarkut Kukës, kryetari i Bashkisë, Safet Gjici kërkoi që publicistit dhe politikanit kosovar, Veton Surroi t'i...

Këshilli i qarkut i hoqi titullin ‘Nderi i Kukësit’, flet për herë të parë Veton Surroi: U bë gjyq politik ndaj meje, më la...

Pasi Këshilli i Qarkut të Kukësit mori vendimin për t’i hequr titullin “Nderi i Kukësit” publicistit Kosovar Veton Surroi, ka reaguar edhe ky i...

‘Ça nderi i qarkut është ky, ta heqim sot’, del video ku Safet Gjici kërkon me ngulm që Veton Surroit t’i hiqet titulli, si...

Ditën e sotme bëri bujë lajmi se Këshilli i Qarkut të Kukësit i ka hequr titullin "Nderi i Qarkut Kukës" publicistit dhe politikanit kosovar...

Lajmet e fundit