Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Safet Gjici

Kanosi Safet Gjicin dhe u përlesh me policët, Abedin Oruçi i shpëton drejtësisë, Gjykata pushon çështjen

Ish-kryetari i Këshillit të Qarkut Kukës, Abedin Oruçi, një vit më parë kundërshtoi me dhunë dhe kanosi me armë punonjësit e policisë, të cilët...

“Kukësi digjet Gjici perdridhet”, Bashkia i përgjigjet Sali Berishës: Kryetari Safet Gjici marton djalin, o “Fosile Dixhitale”!

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi dje një video të kryebashkiakut socialist të Kukësit Safet Gjici, duke kërcyer. Berisha e ironizonte Gjici për gjendjen ku ndodhet...

Në valle me lekë, Sali Berisha i nxjerr VIDEON Safet Gjicit: Kukesi digjet Gjici perdridhet!

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të kryebashkiakut socialist të Kukësit Safet Gjici, duke kërcyer. Berisha e ironizon Gjici për gjendjen ku ndodhet sot...

“E fikëm vetë zjarrin”, Berat Buzhala i kthehet Safet Gjicit: FSK-ja domethënë erdhi për turizëm?!

Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar deklaratën e kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici i cili u shpreh se flakët mbi tunelin e Kalimashit u vunë...

Safet Gjici mohon ndihmën e Kosovës: Kur erdhi FSK-ja, ne e kishim fikur zjarrin

Dje, sapo presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani miratoi vendimin e parlamentit, për të sjellë ndihma në Shqipëri, makina, mjete dhe mbi 30 forca zjarrfikëse...

Safet Gjici jep ALARMIN: Vija e zjarrit përreth tunelit është 3.5 km, as helikopteri nuk e fiku dot. Jemi në vështirësi

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka ngritur alarmin sa i takon situatës aktuale në tunelin e Kalimashit. Ai tha për emdiat se...

Kompania e Safet Gjicit përfituesja më e madhe e parave të Tërmteit, me 1.2 miliardë lekë, Open Data: Pas 18 muajsh, Qeveria jep ende...

Kompania “Kevin Construksion” e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, rezulton se është kompania që ka përfituar më shuëm para nga buxheti i shtetit, për...

Ambasadorja Kim vizitë në Kukës, takim me Safet Gjicin (Ja çfarë biseduan)

Ambasadorja Yuri Kim ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Lajmin e ka bërë me dije Gjici,...

PD denoncon publikisht kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici: Përfitoi 37 milionë dollarë tendera për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti

Partia Demokratike ka bërë një denoncim publik për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici.   Përmes një video të publikuar nga Eksperti i...

I hoqi dhe më pas i riktheu titullin ‘Qytetar Nderi i Kukësit’, Veton Surroi-Gjicit: Fenomen që rikthen agjitacion-propagandën në demokraci

Tre ditë më parë në mbledhjen e këshillit të qarkut Kukës, kryetari i Bashkisë, Safet Gjici kërkoi që publicistit dhe politikanit kosovar, Veton Surroi t'i...

Lajmet e fundit