Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sabrina bengaj

Vrasja e 23-vjeçares nga ish-bashkëshorti në Fier, prindërit e Sabrinës i drejtohen Gjykatës, kërkojnë kujdestarinë e vajzës

Prindërit e Sabrina Bengajt, e cila disa ditë më parë u vra nga ish bashkëshorti, kanë depozituar sot kërkesën për të marrë kujdesarin e...

A mjafton vettingu për gjyqtarët? Spiropali: Drejtësia liroi vrasësin e Sabrina Bengajt

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet për Parlamentin Elisa Spiropali foli nga foltorja e Kuvendit për hallkat e drejtësisë në vend, duke përmendur këtu dhe...

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj gjakftohtë “sqaron” me letër nga burgu dhe hedh akuza për vjehrrin: Unë shkrepa armën, por vrasjen e ka bërë...

Elton Metaj, i cili vetëm pak ditë më parë vrau me bukë në gojë ish bashkëshorten Sabrina Bengajn në Fier, nga qelia ka shkruar...

“Do dal nga burgu dhe do të vras”, gazetarja zbulon bisedën mes vrasësit dhe Sabrina Bengës: Vajza shkoi menjëherë në polici, por…

Gazetarja Anila Hoxha ka folur mbrëmjen e sotme për vrasjen e 23 vjeçares Sabrina Bengaj nga bashkëshorti i saj, Elton Metaj në Zhupan të...

“Mjaft i vratë nënat tona”! Qindra qytetarë protestojnë për vrasjen e Sabrina Bengajt: Të rivendoset dënimi me vdekje (FOTO)

Qindra qytetarë janë mbledhur këtë pasdite para ministrisë Brendshme për të protestuar për vrasjen e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj nga bashkëshorti në Zhupan të Fierit. Me...

Babai i vrau nënën, Bashkia e Fierit akordon 100 mijë lekë në muaj për vajzën 3-vjeçe të së ndjerës Sabrina Bengajt

Këshilli Bashkiak i Fierit ka akorduar sot një ndihmë prej 100 mijë lekë të vjetra në muaj në ndihmë të 3-vjeçares, vajzës së Sabrina...

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj ia plas së qarës para togave të zeza: Sabrinën e doja, armën e mora për vetëmbrojtje

Gjykata e Fierit vendosi masën arrest me burg për Elton Metajn, i cili pak ditë më parë vrau ish bashkëshorten Sabrina Bengaj. Bëhet me dije...

“Dua dënim në litar”, babai i 23 vjeçares që u vra nga burri në Fier: S’ka të drejta për këta fundërrina, të mos jetë...

Partizan Bengaj, babai i 23 vjeçares Sabrina Bengaj që u vra nga burri i saj Elton Metaj, kërkon dënim në litar për këtë të...

Vrasja e 23-vjeçares nga ish-bashkëshorti në Fier, reagon ILD: ka nisur hetimi për veprimet e gjyqtarëve

Kreu i Inspektoriatit të Lartë të Drejtësië, Artur Metani ka reaguar për vrasjen e 23 vjeçares në Fier, nga bashkëshorti i saj. Në një...

U vra nga ish-bashkëshorti, 23-vjeçarja në Fier kishte urdhër mbrojtjeje deri në tetor, i mbaronte pas një muaji

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Fierin, ku 31 vjeçari Elton Metaj vrau ish gruan 23-vjeçe Sabrina Bengaj, nënë e një vajze të...

Lajmet e fundit