Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

sabiani

I ka dhënë fund miqësisë me Ilirin? Sabiani i “vë vulën” me postimin e fundit

Prej disa ditësh lart e poshtë po qarkullojnë thashethemet se miqësia mes Sabianit dhe Ilirit është krisur. Shkak për këtë u bë një deklaratë e...

Kriset marrëdhënia mes “vëllezërve”, Iliri me veprimin e fundit i vë vulën

Gjatë ditëve të fundit lart e poshtë nëpër media thuhet se Sabiani dhe Iliri kanë një krisje në miqesinë e tyre. Dhe këto thashetheme nuk...

 “Gjeta vëllain aty”, Sabiani surprizon Ilirin me këngën e re (VIDEO)  

Ish-banori i Big Brother, Sabiani ka publikuar këngën e re të titulluar “Për ju”, e cila i dedikohet rrugëtimit të tij në shtëpinë e...

“Do jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”, Sabiani flet për herë të parë për marrëdhënien me dy gratë

Këngëtari i njohur, Sabiani, mbrëmjen e djeshme ka rrëfyer eksperiencën e tij në “Big Brother”, marrëdhënien e ngushtë me Ilirin dhe jetën e tij...

VIDEO/ Tha se Iliri del nga “Big Brother”, Sabiani çohet dhe shkon të “rrahë” gazetarin në mes të emisionit

Sabiani ishte një ndër banorët më të dashur për publikun shqiptar në “Big Brother Vip”. Brenda shtëpisë ai arriti të krijonte një miqësi të...

“Sikur ke dalë nga burgu”, mbrëmë la shtëpinë e “Big Brother”, Alfred Cako mezi ka pritur të takojë Sabianin (FOTO)

Në spektalin “Big Brother Vip”çdo të martë dhe të enjte skualifikohet njëri nga banorët e shtëpisë. Mbrëmjen e djeshme, banori që la shtëpinë ishte...

Sabiani revoltohet me Einxhelin: Mos na trego brekët, ju kam parë me b*thë e sytjena këtu

Ditën e sotme banorët e “Big Brother Vip”kanë hapur një bisedë ku në fokus ka qenë jetersa me prindërit pas martese. Si në çdo debat...

Alfred Cako tregon historinë e padëgjuar për Sabianin: E goditi makina, kur shkova e pashë…

Gjatë puntatës së djeshme të “Rrethit Katror”, moderatori i njohur Edi Manushi pyet Alfred Cakon në lidhje me mikun e tij Sabianin. “Taktika e mikut...

“Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit”, Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës

Sabiani dhe Iliri janë bërë miq të mirë në “Big Brother VIP” dhe marrëdhënien e tyre e kemi kuptur të gjithë, Pak ditë më parë...

Të pasmet në plan të parë, vajza e Sabianit ‘çmend’ gjithë plazhin me fotot e fundit

Keisi Medini ka "tërbuar" gjithë plazhin me fotot e fundit që ka postuar në Instagram. Vajza e Sabianit ka pozuar e...

Lajmet e fundit