Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

rusiaSWIFT

Komisioni Europian merr vendimin DRASTIK: Bankat ruse hiqen nga SWIFT! Bankës Qëndrore të Rusisë do t’i ngrijnë të gjitha transaksionet

Kryetarja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, ka njoftuar se në koordinim me SHBA-në, Francën, Gjermaninë, Italinë, Kanadanë dhe Mbretërinë e Bashkuar, do...


Lajmet e fundit