Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

ruset

“Tani kuptohet qartë edhe qëllimi i lobimit rus që ka bërë Lulzim Basha”

“Ka dy fakte të njëpasnjëshëm në favor të ngritjes shqiptare në Ballkan”, kështu shprehet avokat Spartak Ngjela, në një shrkim të tijin në Facebook...

Gjendet i vdekur në shtëpi biznesmeni rus, kritik i Putin

Një biznesmen rus në arrati është gjendur i vdekur në apartamentin e tij në Londër në rrethana misterioze. 68-vjeçari Nikolai Glushkov u...

Skandali me rusët, Manja: Problem jo lobet që zgjedh PD, por mosdeklarimi i pagesave

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare në fb një intervistë të kryetarit të Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, dhënë për...

SKANDALI me rusët për lobim të PD në SHBA: Basha, intelekt i ulët! Amerika gati goditjen për Ramën e Metën

Dhe mendoj se do ta fillojë; sepse këta po bllokojnë Reformën në Drejtësi.

Ish-këshilltari i fushatës së Trump e pranon hapur: Kam takuar zyrtarë rusë

Ish-këshilltari i fushatës presidenciale të Donald Trump, Carter Page ka pranuar se është takuar me zyrtarë rusë gjatë vitit 2016. Gjatë dëshmisë...

Plas skandali në SHBA, rusët mund të kenë futur përgjues dje në Zyrën Ovale?

Kjo fotografi e papritur nga Zyra Ovale ka bërë që në SHBA të shpërthejnë diskutimet se rusët mund të kenë vendosur përgjues në ambientet...

Lajmet e fundit