Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

rudolf nikolli

Ahmed Kalaja nxjerr videon E PLOTË të 34-vjeçarit që plagosi 5 persona me thikë në xhami: Nga momenti që e bleu dhe terririzoi njerëzit,...

Hoxhë Ahmed Kalaja ka publikuar videon e plotë të masakrës që u regjistrua para pak ditësh në xhaminë “Dine Hoxha” te “Rruga e Kavajës”...

“Më përndjekin, më shoqërojnë, por nuk më…”, zbardhet dëshmia e Rudolf Nikollit që plagosi me thikë buke 5 persona në xhami

Është zbardhur një pjesë e dëshmisë së Rudolf Nikollit, i cili me një thikë buke plagosi 5 persona, jashtë dhe brenda xhamisë “Dine Hoxha”...

Sulmi me thikë te Xhamia e “Rrugës së Kavajës”, ANTI-TERRORI merr merr në dorë çështjen

Drejtoria e Anti-Terrorit merr në dorë çështjen për sulmin me thikë që ndodhi pasditen e djeshme në Tiranë, në Xhaminë “Dine Hoxha” , ku...

“Me zor ai hoqëm thikën”, flet ushtaraku që ndaloi autorin e sulmit në xhami: Pak i kemi gjuajtur, mund të lëndonte edhe qytetarë të...

Ushtaraku që ndërhyri për të ndaluar autorin e sulmit me thikë në xhaminë “Dine Hoxha” ka thënë për mediet se hasën vështirësi për t’ia...

Erion Veliaj reagon për ngjarjen e rëndë te xhamia “Dine Hoxha”: Akt që duhet dënuar me forcë, nuk përfaqëson paqe dhe mirësi

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar lidhur me sulmin që ndodhi mesditën e sotme në xhaminë “Dine Hoxha” te “Rruga e...

Sulmi ekstrem në xhaminë e Tiranës, Gledis Nano mbërrin në vendngjarje. Agresori do merret në pyetje nga antiterrori

Drejtori i Antiterrorit Gledis Nano ka mbërritur rreth 90 minuta pas sulmit me thikë në vendngjarje, atje ku ndodhi akti ekstrem me 5 të...

Shihni VIDEON, ky është momenti kur besimtarët myslimanë kapin dhe rrahin autorin e sulmit në thikë në xhami

Videot që do shihni më poshtë të siguruara nga newsbomb.al tregojnë qartë momentin kur disa besimtarë myslimanë kanë neutralizuar autorin e sulmit me thikë...

Ky është autori i aktit ekstrem në xhaminë e Tiranës, plagosi me thikë buke stafin dhe kalimtarët (DETAJE)

Përgjaket muaji i shenjtë i Ramazanit. Një ngjarje ekstreme ka ndodhur sot në xhaminë "Dine Hoxha" te "Rruga e Kavajës". 34-vjeçari nga Burreli, Rudolf...

Lajmet e fundit