Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Rudolf Nikollaj

Plagosi 5 persona në një xhami në Tiranë, Gjykatë merr vendimin për Rudolf Nikollajn

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest me burg” për Rudolf Nikollajn, i cili pak ditë më parë plagosi 5 persona, jashtë dhe brenda...

Lajmet e fundit