Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

rudolf nikolla

Plagosi 5 besimtarë në Xhaminë “Dine Hoxha”, avokati i Rudolf Nikollës kërkesë Apelit të togave të zeza: Të shtrohet në spital psikiatrik!

Isuf Shehi, avokat i 34 vjeçarit Rudolf Nikolla i cili pasditen e 19 prillit 2021 u fut në Xhaminë “Dine Hoxha” në Tiranë dhe...

Flet babai i Rudolf Nikollit: Çunin ma merrte një hoxhë dhe e bëri mysliman! I thashë beso ku të duash. Ishte me ilaçe… (E...

Flet babai i autorit të sulmit me thikë ditën e sotme në xhaminë Dine Hoxha të Tiranës. Babai i Rudolf Nikollit ka thënë se ka...

34 vjeçari u fut në Xhami me thikë dhe qëlloi besimtarët, Policia: Janë 5 të plagosur, ndodhen në spital (EMRAT)

5 besimtarë të Xhamisë “Dine Hoxha” te Rruga e Kavajës mbetën të plagosur pasditen e sotme si pasojë e një sulmi me thikë. Ata...

Lajmet e fundit