Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Rudina Magjistari

Ilda Bejleri injoron Enkeleida Zeikon dhe Hygerta Sakon: Janë model i vjetër, nuk më pëlqen t’i kopjoj

Ilda Bejleri ka folur për karrierën e saj në botën e medias, pasi ishte e ftuar në emisionin “Rudina”. Gazetarja e Supersport, tregoi edhe...

Lodrat e seksit në emision, Rudina Magjistari reagon pas zhurmës: Tema të tilla janë domosdoshmëri

Në intervistën dhënë për suplementin e së shtunës në “Panorama”, Rudina u përgjigjet gjithë kritikëve që shpërthyen pas emisionit për lodrat e seksit, duke...

Rudina ngatërron lidhjen ndërmjet personazheve “live”, gafa me Francesk Radin “shkrin gazit” Marizën (VIDEO)

Këngëtarja Mariza Ikonomi ishte dje e ftuar në emisionin e moderatores Rudina Magjistari. Ato patën një bisedë interesante, ku këngëtarja foli për projektet dhe...

Shantazhoi për dy vjet Rudina Magjistarin, dalin 80 faqe me kërcënime dhe fyerje

Plot 80 faqe me kërcënime dhe fyerje gjatë një periudhe dy vjeçare janë regjistruar pas 8 muaj hetime që Prokuroria e Tiranës të ngre...

Rudina Magjistari me “look” të ri

Ndonëse prej disa kohësh larg ekranit, moderatorja e njohur Rudina Magjistari tërheq shpesh vëmendjen e mediave. Magjistari së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve...

Rudina Magjistari nuk kthehet në “Tv Klan”, i kanë zënë orarin

Në ekranin e Televizionit Klan, ka nisur mbrëmjen e djeshme telenovela më e re “Sarasvaticandra”. Por ajo çka bie në sy edhe për këtë...

Rudina Magjistari tregon se si kërcënohej vazhdimisht në Facebook

Gazetarja Rudina Magjistari ka reaguar pas lajmit se është kërcënuar nga një femër me anë të mesazheve apo komenteve në Facebook. Në një intervistë...

Lajmet e fundit