Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Rudina Magjistari

Çfarë e përloti ‘Live’ Arjan Konomin (Video)

I ftuar në studion e emisionit “Rudina” gazetari Arjan Konomi ka folur për librin e tij, një dedikim dashurie por dhe historinë e babait...

Linda Rei ia “plas” live Rudina Magjistarit: Gazetare e painformuar

Debati fillestar mes Linda Reit dhe Rudina Magjistarit nisi në studion e emisionit “Rudina” në Tv Klan ku Linda ishte e ftuar për të...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Më janë harxhuar lotët. Nuk mundem më!

Anita Haradinaj ka qenë sot e ftuar speciale në programin e pasdites “Rudina”, në Televizionin Klan. Bashkëshortja e kreut të AAK...

“Përndoqi” Rudina Magjistarin, gjykata jep vendimin për Vjolën

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin ndaj një 37­-vjeçareje të akuzuar për “përndjekjen” e moderatores së njohur televizive, Rudina Magjistari, raporton “Panorama”. ...

Eli Fara rrëfen sekretin e bukurisë: Ja çfarë bëj çdo ditë

Vitet për këngëtaren Eli Fara nuk janë ndjerë fare. E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo ka rrëfyer “sekretin” e bukurisë që është jeta aktive....

Lajmet e fundit