Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Rudina Magjistari

Sociologu: Djaloshi mashtrues është viktimë e një mendësie që mediat kanë prodhuar (E PLOTË)

Rasti i të riut Edlir Reka, i cili shtirej nëpër televizione si piktor dhe fitues i çmimeve ndërkombëtare ka qenë në qendër të medieve...

Zbuloi piktorin mashtrues, Rudina ka një mesazh për të gjitha mediat: Mos u kapni me njerëz që përpiqen

Historia e piktorit Edlir Reka, i ftuar në emisione të ndryshme për të prezantuar pikturën ‘e tij’ të vjedhur vazhdon të ketë reagime. ...

Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish: S’kam qenë asnjëherë pa burra, por…

Rita Lati është një ndër aktoret më të njohura të skenës shqiptare. Ajo gjithmonë është dalluar për humorin që e karakterizon....

“Shikoje si na kanë imituar”, çfarë thotë Rudina Magjistari kur sheh veten tek Portokalli

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura të televizioneve shqiptare.   Shumë personazhe të njohur të politikës, showbizit apo...

Hakmarrja e Ermal Mamaqit për Rudina Magjistarin nuk pritej: E dini vetë ju…

Javën e kaluar debati mes këngëtares Tuna dhe moderatores Rudina Magjistari tërhoqi vëmendje. Ishte këngëtarja ajo e cila teksa ishte...

Lajmet e fundit