Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Rudina Magjistari

Covid-19, Klaudia Pepa 3 javë e izoluar në Itali, rrëfen nën shoqërinë e kujt po i kalon këto ditë në karantinë

Balerina e njohur Klaudia Pepa e cila jeton prej vitesh në Itali këtë periudhë që Covid-19 po përhapet me shpejtësi po e kalon e...

Rudina Magjistari komenton rolin e Edi Ramës te “I Love Tropoja”, s’do e besoni si e quajti

Moderatorja Rudina Magjistari ka mbushur studion e emisionit të saj këtë të premte me kastën e aktorëve të filmit “I Love Tropoja”. ...

E ndryshoi menjëherë, ndjekësit ‘kryqëzojnë’ Rudina Magjistarin për ‘gafën’ në rrjetet sociale

Pasditen e sotme moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar në studio aktoren e Portokallisë Delinda Disha së bashku me djalin e voogël. ...

I sjellin pinguin druri në emision, Rudina Magjistari bën reagimin epik: Kafshon?

Pasditjen e djeshme në emisionin 'Rudina' ishin të ftuar Klaudia Hila, Florian Koka dhe Ilia Kaçi nga 'Teatri i Kukullave'. Ata...

‘Na kapi budallallëku’, Rudina Magjistari nuk ndalon dot së qeshuri në emision

Pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin ‘Rudina’ drejtori i Programacionit të ‘TV Klan’, Albert Dumani. Moderatorja e emisionit Rudina...

Zonja Tefta bën gafë, Rudina Magjistari nuk ndalon dot të qeshurën në emision (VIDEO)

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh ajo është pjesë  ekranit dhe shoqëron publikun pasditeve. ...

‘Hiqi getat të luuuuutem’, ndjekësit ‘mbërthejnë’ me komente Rudina Magjistarin

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari poston shpesh foto në rrjetet sociale ku nuk nguron t'i kthejë komente ndekësve të saj. Në...

Një vit më parë e gënjeu në sy, Rudina vë në siklet Klea Hutën në mes të emisionit

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’. Klea dhe Elgiti folën për marrëdhënien e...

Moderatorja e njohur flet për të atin e ndjerë: Më ka lënë kaq plot saqë as nuk e mendoj që nuk e kam

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më simpatike të televizionit shqiptare. Ajo i zgjon shqiptarët çdo mëngjes me emisionin ‘Wake up’....

Lajmet e fundit