Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

Rudina Magjistari

Si rrallë herë Rudina Magjistari pozon me bikini dhe godet me përshkrimin: E nxehtë si vera

Rudina Magjistari së bashku me familjen e saj është “arratisur” drejt Turqisë ku po shijon disa ditë pushimi. Gjatë gjithë kohës ajo nuk i ka...

Rudina Magjistari publikon foton me partnerin dhe i dedikon fjalët e ëmbla: 10 vite dashurie e bekimesh, shoku im më i mirë

Rudina Magjistari është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Ndonëse në rrjetet sociale është mjaft aktive, moderatorja nuk poston foto me bashkëshortin...

‘Je bërë simpatike sot’, moderatorja kritikon Sazan Gurin ‘Live’ në studio: Je seksist, e ke bërë disa herë këtë, e kam parë që… (VIDEO)

Ambientalisti Sazan Guri ka qenë sot i ftuar në studion e ‘Rudinës’ dhe bashkë me panelistë të tjerë kanë folur rreth një studimi të...

Covid-i bën ‘namin’ në radhën e moderatorëve të njohur, infektohet edhe Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj. ...

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon fotot romantike me bashkëshortin e saj

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar disa foto nga pushimet e saj me familjen. Këtë vit ata zgjodhën që t'i...

Zyrtari i PD-së propozon live spikeren e lajmeve, mallëngjehet Rudina Magjistari (VIDEO)

Një propozim për martesë ka ndodhur në emisionin e Rudina Magjistarit. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Indrit Hoxha i...

Pushime me familjen, Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foto me bashkëshortin

Moderatorja Rudina Magjistari këtë fillim muaji ka nisur pushimet me familjen e saj. Ajo ndodhet në Sarandë dhe përmes rrjeteve sociale...

Rudina Magjistari ndryshon ‘look’, sa bukur duket me kaçurrela (FOTO)

Moderatorja Rudina Magjistari ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve. Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim me flokët...

Pas zhurmës se do largohet nga emisioni i pasdites, reagon Rudina Magjistari: Ja ç’do ndodhë sezonin e ardhshëm

Rudina Magjistari shuan zërat që kanë qarkulluar së fundmi se do të largohet nga emisoni i saj i pasdites, në Klan. ...

Covid-19, Klaudia Pepa 3 javë e izoluar në Itali, rrëfen nën shoqërinë e kujt po i kalon këto ditë në karantinë

Balerina e njohur Klaudia Pepa e cila jeton prej vitesh në Itali këtë periudhë që Covid-19 po përhapet me shpejtësi po e kalon e...

Lajmet e fundit