Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Rudina Hajdari

Rudina Hajdari: Ja ku ndryshon drejtimi i PD-së nga Lulzim Basha më atë të Sali Berishës

E ftuar në emisionin Kolaudim në In Tv, deputetja më e re e Partisë Demokratike Rudina Hajdari, ka bërë dallimin mes Berishës dhe Bashës...

PËRPLASJA E FORTË/ “Azem Hajdari s’kishte asgjë prej heroi”, e bija i përgjigjet ashpër Nanos: Kasnec përbaltosës, je xheloz, i dështuar…

Nuk ka vonuar shumë dhe i është përgjigjur ashpër analistit Mustafa Nano, lidhur me një shkrim të botuar për Azem Hajdarin, vetëm një ditë...

Rudina Hajdari në një rrëfim ndryshe, zbulon amanetin e Azemit dhe si ndikonte politika në shtëpinë e tyre (VIDEO)

Ajo nuk është më vetëm vajza e Azemit, pasi tashmë ka nisur të krijojë një profil të vetin në publik. ...

Rudina Hajdari flet për herë të parë për Azemin si baba: Kjo është këshilla që e tij kryesore

Ajo nuk është më vetëm vajza e Azemit, pasi tashmë ka nisur të krijojë një profil të vetin në publik. Dhe pikërisht detajet...

Vajza e Azem Hajdarit flet për herë të parë në Kuvend dhe duartrokitet nga të gjithë

Vajza e politikanit të ndjerë Azem Hajdari, Rudina Hajdari ka mbajtur sot fjalimin e saj të parë në foltoren e Parlamentit. ...

Vajza e Azem Hajdarit e “ndrit” sërish: Ndihet mungesa e papunësisë (Video)

Pas fjalimit të saj të parë si kandidate për deputete, Rudina Hajdari, duket se ka hequr disi emocionet por nuk ka harruar gafat. ...

Lajmet e fundit