Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Rudina Hajdari

Si asnjëherë më parë, Rudina Hajdari publikon foton me bikini

Prej ditësh vendi ynë është përfshirë nga moti i nxehtë dhe temperatura të larta, duke bërë që qytetarët të zgjedhin vendet bregdetare për të...

Fatmira Hajdari “u dogj” në vetting, Rudina: Jam krenare për nënën time

Ish-gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Fatmira Hajdari është shkarkuar nga detyra dy vite më parë për shkak se nuk justifikonte pasurinë prej gati 1...

E vërteta e ndarjes me bashkëshortin? Rudina Hajdari FLET për herë të parë

Rudina Hajdari është shumë e reezervuar përsa i përket jetës familjare, por mbrëmjen e sotme ajo ka sqaruar “të vërtetën e ndarjes” me bashkëshortin...

Rudina Hajdari zotohet: Nuk do të LEJOJ më askënd të më PËRJASHTOJË nga PD

Rudina Hajdari ka marrë pjesë sot në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike. Në fjalën e saj, ish-deputetja tha se Këshilli Kombëtar duhet...

“Gënjeshtra që duhen çmontuar”, Bardhi i përgjigjet Berishës: Hajdari e Murrizi bashkuan votat me Edi Ramën! Elbasani nuk është si Gërdeci (E PLOTË)

Deputeti i PD Gazment Bardhi i përgjigjet ish-kryeministri Sali Berisha, i cili sot tha se Rudina Hajdari dhe Myslim Murrizi u pranuan në parti...

Rikthimi i Murrizit dhe Hajdarit në PD, Berisha: Ishte i vonuar! Edhe Topalli, Patozi e Imami kishin të drejtë për çdo akt politik kundër...

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur sot se rikthimi i Myslim Murrizit, Rudina Hajdarit dhe figurave të tjera politike në PD, ishte i vonuar. Bashkë...

“Ja kur do të kandidoj”, Rudina Hajdari e thotë troç: Kam ambicie për të qenë në krye të PD, nuk e  mbështes kandidaturën e...

Ish-deputetja Rudina Hajdari deklaroi sot pas punimeve të Kuvendit Kombëtar se në një të ardhme dëshuiron që të jetë në krye të Partisë Demokratike....

“Kuvendi më i bukur”, Këlliçi dhe Kaso thirrje për bashkim, Rudina Hajdari: Do takohem me delegatët, shpresoj që të më votojnë

Deputeti Belind Këlliçi nga ambientet e Pallatit të Kongresit pak para nisjes së Kuvendit Kombëtar, ka bërë me dije se të gjithë anëtarët janë...

Kandidate për Këshillin Kombëtar të PD, Rudina Hajdari zbulon se për kë do të votojë në Kuvendin e nesërm

Rudina Hajdari është rikthyer në Partinë Demokratike dhe ditën e nesërme do të marrë pjesë në Kuvendin Kombëtar. Ndonëse është kandidate për Këshillin Kombëtar të...

Rudina Hajdari takim me Oliver Varhelyi: E informova për situatën në vend dhe diskutuam për ecurinë e procesit të integrimi

Ish-deputetja Rudina Hajdari është takuar dje me Komisionerin për Zgjerimin e BE, Oliver  Varhelyi. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Hajdari shkruan se...

Lajmet e fundit