Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

Rudina Hajdari

“Jam e shokuar si nënë”, Rudina Hajdari reagon për tragjedinë në Himarë: Të solidarizohemi me fatkeqësitë e tjetrit dhe të ngremë zërin

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari është ndër politikanët e shumtë që kanë reaguar sot për tragjedinë e ndodhur në Himarë, ku një 7-vjeçare u godit...

Në rolin e kamerieres, Rudina Hajdari: Nuk shkoj mirë me “Lulzimat”, njëri më përjashtoi nga partia…

Ish-deputetja Rudina Hajdari, ishte pjesë e një loje në “Part Time”, në sfidën e kësaj jave kishte rolin e kamarieres. Mirëpo teksa u njoh me kolegun...

“Nesër bëjmë një hap para”, Rudina Hajdari thirrje qytetarëve: Mos thuaj “ç’më duhet mua”! Shihemi nesër në orën 7

Vetëm pak orë na ndajnë nga protesta e paralajmëruar e Partisë Demokratike që do të mbahet ditën e nesërme në orën 19:00. Dhe tashmë deputetë...

Rudina Hajdari publikon fotot nga organizimi i protestës: As vapa nuk na ndalon t’i rikthejmë shpresën shqiptarëve më 7 korrik

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së së Rithemeluar, politikania e djathtë Rudina Hajdari, ka publikuar disa foto ku tregon se si demokratë të bashkuar...

Rudina Hajdari fton shqiptarët në protestën e 7 korrikut: Ka ardhur koha të reagojmë, Edi Rama e ka bërë vendin si çiflig personal

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së së Rithemeluar, politikania e djathtë Rudina Hajdari fton shqiptarët të marrin pjesë në protestën e 7 korrikut, e...

Ka ndryshuar marrëdhënia me SHBA pas afrimit me Berishën? Rudina Hajdari: Non-grata është çështje personale e tij, unë kam rezervat e mia

Ish-deputetja Rudina Hajdari, thotë se marrëdhënia e saj me ambasadoren e SHBA Yuri Kim, nuk ka ndryshuar pavarësisht afrimit të saj me Sali Berishën....

“Ballkani i Hapur, nismë e rrezikshme”, Rudina Hajdari akuza Ramës: Ka futur kriminelë dhe trafikantë në parlament

Ish-deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari, ka qenë sot e pranishme në tryezën e organizuar nga kreu i PD, Sali Berisha, me temë “Të...

FOTO/ Rudina Hajdari me “profesion” të ri, pyet ndjekësit: A më shkon?

Ish-deputetja Rudina Hajdari, mesa duket ka zgjedhur një “profesion” të ri.  Ajo ka publikuar disa foto në Story, ku  shfaqet e veshur me uniformën...

“Për “burrin” që na ka mbetur në derë”, Rudina Hajdari shkruan pas deklaratës së Ramës: Ballkani i Hapur është një propagandë e shëmtuar

Ish-deputetja Rudina Hajdari reagon pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama në Samitin e Ohrit, për "Ballkanin e Hapur". Hajdari e quan këtë nismë një...

“Ballkani i Hapur, nismë serbe”, Hajdari thirrje Ramës: Sqaro pozicionin tënd pas deklaratës së Lavrov

Ish-deputetja Rudina Hajdari i kërkon Kryeministrit Edi Rama sqarim pas deklaratës së ministrit Sergei Lavrov, për Ballkanin e Hapur. Ai e quajti Ballkanin e Hapur...

Lajmet e fundit