Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Rudina Hajdari

“Rama u kthye si struci në Kuvend”, Rudina Hajdari: Po të ishte burrë shteti do kishte thënë dy fjalë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, ka komentuar situatën e krijuar ditën e sotme gjatë seancës parlamentare. Hajdari tha se mazhoranca vijon me një mentalitet...

Mesazhi i Rudina Hajdarit pas protestës: Sa herë jam mes qytetarëve e ndiej se ditët e mira janë afër

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Rudina Hajdari, ka reaguar pas protestës së ditës së sotme të mbajtur nga opozita përpara parlamentit. Ajo ka ndarë në “Facebook”...

Hajdari thirrje qytetarëve: Po të ishte gjallë babi, do t’ju shikonte në sy dhe do t’ju kërkonte të mos dorëzoheni

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, i është bashkuar protestës së thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha jashtë ambienteve të Parlamentit. Teksa ishte duke foluar para...

Rudina Hajdari: Këshilloj SPAK-un të nisë hetimin për faktet e shpalosura për aferën Rama-McGonigal

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka thënë se protesta e 11 shkurtit është një matës i mirë i  pakënaqësisë që qytetarët kanë ndaj qeverisë. Ajo u shpreh...

“SPAK të bashkëpunojë me amerikanët”! Rudina Hajdari: Rama do të hetohet nga FBI, shfrytëzoi postin për të shkatërruar opozitën

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari tha mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama do të hetohet nga FBI. Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD ...

“Të ndalojmë intrigat e përçarjes”, Rudina Hajdari: Fokusi ynë, bashkimi i PD dhe dalja me një kandidat të përbashkët në zgjedhje, ja çfarë thotë...

Ish-deputetja Rudina Hajdari foli sot për situatën politike brenda Partisë Demokratike, duke thënë se zhvillimet e fundit nuk i shkojnë për shtat një opozite,...

Rudina Hajdari tregon raportin që ka me ish-bashkëshortin pas ndarjes: Kemi një marrëdhënie…

Ish-deputetja Rudina Hajdari pranoi edhe një herë publikisht se i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin, teksa ka treguar edhe raportin që ka me...

“Babai e dinte përfundimin”, Rudina Hajdari flet për humbjen e të atit e përlotur

Ish-deputetja Rujdina Hajdari ka folur për humbjen e të atit, Azem Hajdari. Ajo ka treguar momentet e vështira ku i ati është plagosur dhe momenti...

Rudina Hajdari: Të ishte gjallë babai im, nuk do ishte Basha në PD! Ia kthen Patozi: As ti nuk do ishe

Ish-deputetja Rudina Hajdari, teksa fliste për "8 Dhjetorin" është shprehur se po të ishte gjallë babai i saj, Azem Hajdari, Lulzim Basha nuk do...

Rudina Hajdari kujton të atin për Ditën e Rinisë: Kur jam e demoralizuar gjej forcë te ai dhe ata mijëra student, akti i tyre...

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka kujtuar 8 Dhjetorin, Ditën Kombëtare të Rinisë. Ish-deputetja kujton babain e saj, Azem Hajdarin duke thënë se në 8 dhjetor të...

Lajmet e fundit