Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Rudina Dembacaj

Përmendi emrin e saj dhe të Mark Frrokut në postim, Rudina Dembacaj “i përvishet” Berishës: Unë jam malësore dhe…

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot një denoncim, lidhur me një shfaqje teatrale në Pukë me pjesëmarrjen e fëmijëve të shkollës, duke mos respektuar distancën...

“Të dua”, Rudina Dembacaj uron me fjalë të ëmbla djalin e Markut: Gëzuar ditëlindjen biri im

Rudina Dembacaj  gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Mark Frrokut. Sot djali i tij ka ditëlindjen dhe aktorja...

Ish-bashkëshorti feston ditëlindjen, Rudina Dembacaj nuk harron ta urojë

Marrëdhënia e aktores, Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj është komentuar shumë nga portalet dhe njerëzit. Ata të dy kanë treguar se...

Mark Frroku dhe Rudina do të bëhen prindër? Kjo është foto që ngriti dyshimet

Marrëdhënia e aktores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku mori dhenë. Një vëmendje të madhe nga ndjekësit ka marrë çdo udhëtim dhe foto e...

Rudina Dembacaj ka diçka për ti thënë ish-bashkëshortit: Më i miri….

Rudina Dembacaj është një ndër emrat më të dashur dhe njëkohësisht më të kritikuar në media. Ka nga ata që e duan por ka...

“Këtë herë e kam një preferencë”, kë do të votojë Rudina Dembacaj në 25 Prill?

Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe ish-politikanit, Mark Frroku gjithmonë ka qenë një ndër temat më të diskutuara në portale dhe që prej fillimit i është...

Rudina Dembacaj poston fotot e ëmbla me vajzën dhe ish-bashkëshortin: Mami dhe babi në ditët e pushimit…

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është komentuar mjaft pasi i dha fund martesës me ish-bashkëshortin dhe u lidh me ish-deputetin, Mark Frroku....

‘Do zoti bëjmë ndonjë djalë t’i ngjajë’, Rudina Dembacaj shpërthen në lot për babain, tregon fjalët e fundit që i tha…

Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte sot e ftuar në “Pasdite me Rudinën” në Tv Klan, ku ka ndarë me shikuesit edhe momente nga...

Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt (FOTOT nga Cappadocia)

Ish-deputeti Mark Frrokui i ka propozuar për martesë Rudina Dembacajt dhe kjo e fundit i ka thënë po. Në Cappadocia- Turqi,...

‘Zemra ime’, Rudina Dembacaj gjen fjalët më të ëmbla për të uruar vajzën e Mark Frrokut (FOTO)

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në në mediet rozë, edhe për shkak të lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku....

Lajmet e fundit